O spoločnosti | MCN Telecom Slovensko

Aktuality

O SPOLOČNOSTI

Poskytujeme spoľahlivé a nákladovo efektívne telekomunikačné služby pre našich zákazníkov. Pomocou MCNtelecom, bez ohľadu na veľkosť vašej firmy ľahko, pohodlne a efektívne môžete telefónovať.

Ponukáme VoIP telefónne riešenia, s pridanou hodnotou virtuálne call centra a všetko potrebné zariadenia. Pracujeme, aby život našich zákazníkov bol pohodlnejší. Neustále testujeme, analyzujeme nové trendy v odvetví technológie, aby nákladovo efektívne sme vedeli poskytovať Našé služby.

Naše servery sú umiestnené v dátových centrách v Bratislave, v Budapešti a vo Frankfurte. Máme priamé napojenie na hlavné európske poskytovateľov služieb. A máme všetky oprávnenia, ktoré sú nutné pre poskytovanie telekomunikačných služieb na Slovensku, v Maďarsku a v Nemecku

Momentálne Naša firma, na rozdiel od ostatných slovenských telekomunikačných spoločnosti je jediným členom Medzinárodnej Telekomunikačnej Spoločnosti (International Telecommunication Union), ktorá je od roku 1947 v ONS špecializovaná telekomunikačná regulačná inštitúcia.