Aktuality | MCN Telecom Slovensko

MCN Telecom: rýchle spustenie MVNO pre podnikanie

Prvý virtuálny telekomunikačný operátor pre malé, stredné a veľké podniky, ktorý zaviedol do obchodnej prevádzky mobilné služby v Moskve, Petrohrade, Jekaterinburgu, Krasnodaru, Novosibirsku, Rostove nad Donom. Mesačný poplatok za mobilné číslo je 99 rubľov/mesiac, služba FMC-99 rubľov/číslo.

30. november 2017- je dátum začiatia komerčných mobilných služieb spoločnosti MCN Telecom. Začiatok predaja sa uskutočnil ihneď po oficiálnom oznámení Roskomnadzoru (Federálná služba pre dozor v oblasti telekomunikácii, informačných technológii a masmédií) o uvedení siete MVNO do prevádzky.
(viac…)

MCNtelecom sa zúčastnil na najväčšsom e-podnikovom podujatý v Maďarsku

Zástupcovia našej spoločnosti sa zúčastnili na E-commerce EXPO tohto ročnom stretnutí. Expo v prvom rade bolo zorganizované pre zástupcov  webshop a e-podnikov. Naši spolupracovníci sa zúčastnili na workshopov, prednáškach  a v rámci expo mali možnosť osobne konzultovať s expertmi e-podnikovania.

Niekoľko dôležitých štúdii a trendov ktoré súvisia s Maďarským e-podnikovaním v roku 2017.(viac…)

VoIP technológia v službách záchrannej organizácie dobrovoľnýkov

MCNtelecom na základe  IP telefónneho systému podporuje prácu dobrovoľníkov

MCNtelecom ponúklo modernú VoIP technológiu Združeniu Stredobudínskej ochrany civilných dobrovoľníkov, ktorý takýmto spôsobom obržali ľahko zapamätateľné telefónne číslo, ktoré je viackanálne a k tomu samozrejme aj virtuálnu telefónickú ústredňu sme zabezpečili.

(viac…)

SSL certifikát- ďalší krok k lepšiemu bezpečiu

MCNtelecom dáva veľký dôraz na bezpečnosť zákazníkov a kvôli tomu  rok 2017 sa začalo s tým že sme si získali SSL certifikát. S týmto certifikátom už aj naša webová stránka dáva bezpečnostnú kontaktnú plochu pre návštevníkov stránky.

SSL je protokol (Secure Socket Layer), ktorý slúži na to, aby komunikácia medzi zákazníkom a firmou  MCNtelecom bola šifrovaná a tedy aj bezpečná. URL adresa ktorá sa začína nasledovne: https:// znamená že sa SSL používa a webová stránka je bezpečná.

(viac…)