Aktuality | MCN Telecom Slovensko

Spoločnosť MCN Telecom predstavila inovatívny projekt na medzinárodnej konferencii telekomunikačných operátorov v Chorvátsku

Najnovším projektom spoločnosti MCN Telecom je NNP, ktorého cieľom je zjednotiť globálnych poskytovateľov telekomunikačných služieb na výmenu spoľahlivých údajov o telefónnych číslach, číselných rozsahoch a prenesených číslach. Prezentácia nového projektu sa uskutočnila na jednej z popredných konferencií operátorov na CEE CEE.

(viac…)

Ako znížiť náklady na odchádzajúce hovory?

Spoločnosť MCNtelecom rozšírila funkčnosť svojho najpopulárnejšieho produktu Virtuálna ústredňa tým, že pridelila funkciu spätného volania, ktorú inak poskytuje obmedzený počet poskytovateľov služieb. Táto funkcia môže byť nastavená v MyMCN účte v časti «Telefónická služba» a je bezplatná.
(viac…)

MCN Telecom: rýchle spustenie MVNO pre podnikanie

Prvý virtuálny telekomunikačný operátor pre malé, stredné a veľké podniky, ktorý zaviedol do obchodnej prevádzky mobilné služby v Moskve, Petrohrade, Jekaterinburgu, Krasnodaru, Novosibirsku, Rostove nad Donom. Mesačný poplatok za mobilné číslo je 99 rubľov/mesiac, služba FMC-99 rubľov/číslo.

30. november 2017- je dátum začiatia komerčných mobilných služieb spoločnosti MCN Telecom. Začiatok predaja sa uskutočnil ihneď po oficiálnom oznámení Roskomnadzoru (Federálná služba pre dozor v oblasti telekomunikácii, informačných technológii a masmédií) o uvedení siete MVNO do prevádzky.
(viac…)

MCNtelecom sa zúčastnil na najväčšsom e-podnikovom podujatý v Maďarsku

Zástupcovia našej spoločnosti sa zúčastnili na E-commerce EXPO tohto ročnom stretnutí. Expo v prvom rade bolo zorganizované pre zástupcov  webshop a e-podnikov. Naši spolupracovníci sa zúčastnili na workshopov, prednáškach  a v rámci expo mali možnosť osobne konzultovať s expertmi e-podnikovania.

Niekoľko dôležitých štúdii a trendov ktoré súvisia s Maďarským e-podnikovaním v roku 2017.(viac…)