Spoločnosť MCN Telecom predstavila inovatívny projekt na medzinárodnej konferencii telekomunikačných operátorov v Chorvátsku | MCN Telecom Slovensko

Spoločnosť MCN Telecom predstavila inovatívny projekt na medzinárodnej konferencii telekomunikačných operátorov v Chorvátsku

Najnovším projektom spoločnosti MCN Telecom je NNP, ktorého cieľom je zjednotiť globálnych poskytovateľov telekomunikačných služieb na výmenu spoľahlivých údajov o telefónnych číslach, číselných rozsahoch a prenesených číslach. Prezentácia nového projektu sa uskutočnila na jednej z popredných konferencií operátorov na CEE CEE.

Medzinárodný číslovací plán spoločnosti MCN Telecom vychádza z typov telefónnych čísel, číselných rozsahov, kódov NDC, kódov krajín a ďalších dôležitých informácií potrebných na prijímanie obchodných rozhodnutí.

Aký je váš plán? Náš plán je– NNP:

Krok 1: Nájsť v každej krajine na svete registrovaného operátor, ktorý bude môcť poskytnúť národný číslovací plán svojej krajiny vrátane údajov o prenesených číslach

Krok 2: Dostať prístup k tejto databáze

Krok 3: Aktualizovať údaje v krajinách, kde sme prítomní ako poskytovateľ služieb

Krok 4: Zlúčiť všetky informácie v jednom

«Chceme vytvoriť medzinárodnú telekomunikačnú komunitu pre rozvoj projektu NNP. Aby sme to dosiahli, hľadáme partnerov v každej z 252 krajín sveta, ktorí budú pravidelne aktualizovať údaje. Používanie tohto systému pomáha vytvoriť transparentnejšiu a efektívnejšiu interakciu prepojenia. Nie je veľa spoločností na svete, ktoré realizujú takéto projekty, chceme zaujať vedúce pozície v tejto oblasti, », – hovorí generálny riaditeľ spoločnosti MCN Telecom Alexander Melnikov.

Prístup k databáze NNP MCN Telecomu môžete získať v hneď bezplatne kliknutím na nasledujúci odkaz: www.mcn.ru/nnp.

CEE CEE – jedna z najväčších špecializovaných podujatí v telekomunikačnom priemysle, ktorá už po ôsmykrát spojila viac ako 500 zástupcov komunikačných operátorov vo východnej a strednej Európe, ktorí majú záujem o partnerský rozvoj. Konferencia diskutovala o otázkach týkajúcich sa rozvoja telekomunikačného priemyslu v Európe, bezpečnosti informácií, digitálnej transformácie atď.


MCN Telecom – prevádzkovateľ telekomunikačnej služby, vývojár softvérových služieb. V Rusku realizuje veľké projekty od roku 2000. Rozvíja podnikanie v Európe. Prevádzkovateľ je zastúpený v štyroch európskych krajinách: v Maďarsku, Nemecku, na Slovensku a v Rakúsku. Má vlastnú infraštruktúru (komunikačné uzly) a všetky potrebné licencie vo všetkých krajinách prítomnosti.

V Rusku MCN Telecom získala licenciu na poskytovanie mobilných komunikačných služieb a je prvý virtuálny mobilný operátor pre podnikanie na základe rádia Tele 2 a MVNE MTT platforma infraštruktúry

Operátor sa nachádza v zozname desiatich licencovaných prevádzkovateľov Ruskej federácie MgMN. Má priame spoje so všetkými významnými telekomunikačnými poskytovateľmi služieb, vrátane Rostelecom, MGTS, MTS, MegaFon, atď .V rámci spolupráce medzi operátormi ponúka vlastné telekomunikačné rozhranie zdroje CpaaS, ktoré zabezpečujú centrálny prístup k veľkej databáze vo veľkých mestách Ruskej federácie – viac ako 250 000 virtuálnych mestských a mobilných čísel.