Robot-kontrolór spoločnosti MCNtelecom premení zmeškané hovory na požiadavky | MCN Telecom Slovensko

Robot-kontrolór spoločnosti MCNtelecom premení zmeškané hovory na požiadavky

Operátor pevných a mobilných komunikácií, vývojár softvéru: MCNtelecom predstavuje nové riešenie pre malé a stredné podniky.
Robot-kontrolór – je funkcia spätného volania pre zmeškané hovory. Pri pripájaní do 1. decembra 2019 je predplatné za prvé dva mesiace 0 Eur / mesiac.

Pomocou Robot-kontrolór môžu manažéri predaja ľahko sledovať zamestnancov obchodného oddelenia vďaka novej funkcii, ktorá je k dispozícii vo Virtuálnej ústredni spoločnosti MCNtelecom, ktorá automaticky spája zamestnanca so zákazníkom, pričom nedôjde k strate žiadneho hovoru.

Toto jednoduché riešenie umožňuje uskutočňovať spätné volanie na všetky zmeškané hovory, možno nastaviť poradie na spätné volanie, nastaviť čakací interval, alebo nastaviť počet pokusov spätného volania a čísla zo zoznamu, ktoré už boli volané počas spätného volania možno ich vylúčiť. Robot- kontrolór pracuje podľa časového rozsahu, nevolá systém klientovi v noci a ignoruje hovory, ktoré boli kratšie ako zadaný interval.

Riešenie bude užitočné pre malé a stredné podniky, ktoré sa rozhodnú zlepšiť služby zákazníkom a zvýšiť lojalitu používateľov, pomôže pri reklamných kampaniach, ak je viac prichádzajúcich hovorov, ako sa očakávalo.

Ako funguje?

1. Máte zmeškaný hovor od klienta
2. Systém vytočí/ zavolá voľnému manažérovi
3. Ihneď po úspešnom spojení s manažérom systém zavolá späť klientovi
4. Manažér a klient sa rozprávajú a stratený hovor sa zmení na požiadavku!


Koľko stojí?

Pri pripájaní do 1. decembra 2019 je predplatné za prvé dva mesiace 0 Eur / mesiac. Na konci propagačného obdobia bude mesačný poplatok 17,50 Eur / mesiac.

Ako nastaviť?

Pre podrobné informácie o nastavení kontaktujte technickú podporu.


MCNtelecom – prevádzkovateľ telekomunikačnej služby, vývojár softvérových služieb. V Rusku realizuje veľké projekty od roku 2000. Rozvíja podnikanie v Európe. Prevádzkovateľ je zastúpený v štyroch európskych krajinách: v Maďarsku, Nemecku, na Slovensku a v Rakúsku. Má vlastnú infraštruktúru (komunikačné uzly) a všetky potrebné licencie vo všetkých krajinách prítomnosti.

V Rusku MCNtelecom získala licenciu na poskytovanie mobilných komunikačných služieb a je prvý virtuálny mobilný operátor pre podnikanie na základe rádia Tele 2.

Operátor sa nachádza v zozname desiatich licencovaných prevádzkovateľov Ruskej federácie MgMN. Má priame spoje so všetkými významnými telekomunikačnými poskytovateľmi služieb, vrátane Rostelecom, MGTS, MTS, MegaFon, atď .V rámci spolupráce medzi operátormi ponúka vlastné telekomunikačné rozhranie zdroje CpaaS, ktoré zabezpečujú centrálny prístup k veľkej databáze vo veľkých mestách Ruskej federácie – viac ako 250 000 virtuálnych mestských a mobilných čísel.