Funkcia Robot-kontrolór pre zákaznikov MCNtelecom je zadarmo | MCN Telecom Slovensko

Funkcia Robot-kontrolór pre zákaznikov MCNtelecom je zadarmo

Pri objednaní jedných z taríf Virtuálnej ústredni: «Free Basic», «Оptimum», alebo «Premium» funkcia spätné volanie pri zmeškaných hovoroch «Robot-kontrolór» je ZADARMO.

Robot-kontrolór pomáha vedúcim obchodných oddelení skontrolovať prácu manažérov, ktorí sa teraz automaticky spoja s klientom a so zapnutým funkcie Robot-kontrolór nemajú ani jeden zmeškaný hovor.

Toto jednoduché riešenie vám umožňuje uskutočniť spätný volanie na všetky zmeškané hovory, môžete zvoliť skupinu (poradie) pre spätné volanie, nastaviť počet pokusov o spätného volania, nastaviť čakaciu dobu medzi hovormi, vylúčiť čísla zo zoznamu, ktorú už boli volané počas spätného volania. Robot-kontrolór pracuje podľa časovom rozsahu, nevolá v noci a nereaguje na nevhodné volania.

Viac informácii o riešení – nájdete tu.

Ponuka platí do 1. januára 2021.

MCN Telecom – prevádzkovateľ telekomunikačnej služby, vývojár softvérových služieb. V Rusku realizuje veľké projekty od roku 2000. Rozvíja podnikanie v Európe. Prevádzkovateľ je zastúpený v štyroch európskych krajinách: v Maďarsku, Nemecku, na Slovensku a v Rakúsku. Má vlastnú infraštruktúru (komunikačné uzly) a všetky potrebné licencie vo všetkých krajinách prítomnosti.

V Rusku MCN Telecom získala licenciu na poskytovanie mobilných komunikačných služieb a je prvý virtuálny mobilný operátor pre podnikanie na základe rádia Tele 2 a MVNE MTT platforma infraštruktúry.

Operátor sa nachádza v zozname desiatich licencovaných prevádzkovateľov Ruskej federácie MgMN. Má priame spoje so všetkými významnými telekomunikačnými poskytovateľmi služieb, vrátane Rostelecom, MGTS, MTS, MegaFon, atď . V rámci spolupráce medzi operátormi ponúka vlastné telekomunikačné rozhranie zdroje CpaaS, ktoré zabezpečujú centrálny prístup k veľkej databáze vo veľkých mestách Ruskej federácie – viac ako 300 000 virtuálnych mestských a mobilných čísiel.