Chcete vytvoriť jedinečný pozdrav za pár minút na Vašu Virtuálnu ústredňu? | MCN Telecom Slovensko

Chcete vytvoriť jedinečný pozdrav za pár minút na Vašu Virtuálnu ústredňu?

Spoločnosť MCNtelecom pridala svojim účastníkom novú príležitosť na vytvorenie vlastného hlasového pozdravu vo Virtuálnej ústredni pomocou syntézy reči bez nahrania súborov.

Ako to funguje?

Vstúpte do MyMCN účtu spoločnosti MCNtelecom a vyberte odsek «Virtuálna ústredňa», potom prejdite na «Nastavenia», а kliknite na odsek «Audio súbory| Pozdravy» a pridajte nový súbor. Pridajte názov, zvoľte jazyk: ruský, anglický, maďarský, slovenský, nemecký, potom vyberte Hlas: mužský alebo ženský a napíšte správu, podľa čoho chcete vytvoriť nový pozdrav.

Kliknite na tlačidlo «Uložiť».


Pripojte Virtuálnu ústredňu s 3 účastníkmi za 0 EUR/mesiac a vytvorte svojím zákazníkom najlepšie pozdravy.

Viac informácii

MCNtelecom – prevádzkovateľ telekomunikačnej služby, vývojár softvérových služieb. V Rusku realizuje veľké projekty od roku 2000. Rozvíja podnikanie v Európe. Prevádzkovateľ je zastúpený v štyroch európskych krajinách: v Maďarsku, Nemecku, na Slovensku a v Rakúsku. Má vlastnú infraštruktúru (komunikačné uzly) a všetky potrebné licencie vo všetkých krajinách prítomnosti.

V Rusku MCNtelecom získala licenciu na poskytovanie mobilných komunikačných služieb a je prvý virtuálny mobilný operátor pre podnikanie na základe rádia Tele 2.

Operátor sa nachádza v zozname desiatich licencovaných prevádzkovateľov Ruskej federácie MgMN. Má priame spoje so všetkými významnými telekomunikačnými poskytovateľmi služieb, vrátane Rostelecom, MGTS, MTS, MegaFon, atď .V rámci spolupráce medzi operátormi ponúka vlastné telekomunikačné rozhranie zdroje CpaaS, ktoré zabezpečujú centrálny prístup k veľkej databáze vo veľkých mestách Ruskej federácie – viac ako 250 000 virtuálnych mestských a mobilných čísel.