Aktuality

Press

Spoločnosť MCNtelecom rozšírila svoju telekomunikačnú platformu o produkty „1C“

Spoločnosť MCNtelecom ako telekomunikačný operátor a vývojár softvéru začala ponúkať svojim používateľom Virtuálnej ústredni možnosť priamej integrácie s CRM systémom „1C-Rarus“ a ďalšími produktmi „1C“.

Zdroj: vedomosti.ru

Európska predplatiteľská základňa spoločnosti MCN Telecom rastie

Spoločnosť MCN Telecom, ktorá poskytuje telefonickú službu a Virtuálnu ústredňu , v európskom segmente 40% ročný nárast počtu predplatiteľov uvádza Tdaily.ru. Poskytovateľ služieb neuviedol žiadne ďalšie podrobnosti. MCNtelecom poskytuje služby v Rusku, Maďarsku, na Slovensku a v Nemecku. Telekomunikačná spoločnosť v Maďarsku bude čoskoro priamo pripojená k sieťam Telenor, Vodafone a Digi, zatiaľ čo v Rakúsku bude pripojená k mobilnej spoločnosti Drei.

Zdroj: Telecompaper

Ako zabrániť zákazníkovi čakať na telefóne?

Je mimoriadne nepríjemné, keď ste nútení telefonicky čakať na operátora. Úplne nová bezplatná virtuálna funkcia pomáha znižovať zbytočné a dlhé čakacie doby.

Zdroj: Origo

Maďarské malé a stredné podniky môžu zlepšiť zákaznícku skúsenosť novým spôsobom

Maďarské malé a stredné podniky zvyšujú spokojnosť zákazníkov výberom novej metódy Je mimoriadne nepríjemné, keď ste nútení telefonicky čakať na operátora. Úplne nová bezplatná virtuálna funkcia pomáha znižovať zbytočné a dlhé čakacie doby.

Zdroj: businessonline.hu

Spoločnosť MCN Telecom rozširuje svoje služby Virtuálnej ústrední

Ruský operátor MCN Telecom pridal do svojej Welltime Virtuálnej ústredn inové funkcie, vrátane integrácie so službou Yandex Voice Synthesis. Funkcia PBX-Connector navyše umožňuje zákazníkom monitorovať, registrovať a zaznamenávať telefónne hovory. Možnosť Hlasové schránka umožňuje širokú škálu možností nahrávania počas prichádzajúcich hovorov od zákazníkov. Aktualizované boli aj konferenčné služby.

Zdroj: Telecompaper

MCNtelecom je už prítomný aj v Rakúsku

Spoločnosť MCN telecom GmbH oznámila svoje vystúpenie na rakúskom telekomunikačnom trhu. Portfólio služieb spoločnosti je ponúkané pre malé a stredné podniky v 10 veľkých mestách krajiny: Wien, Eisenstadt, Sankt Pölten, Graz, Klagenfurt, Innsbruck, Bregenz, Linec, Salzburg a Lienz. V každom meste udeľuje rakúsky telekomunikačný regulátor (RTR) 1 000 telefónnych čísel. Rakúsko je štvrtou európskou krajinou, kde MCNtelecom ponúka celú škálu telefónnych a virtuálnych služieb, Volanie& Chat z webovej stránky a svojim predplatiteľom ponúka geografické a negeografické telefónne čísla. Ceny za telefónne služby a služby virtuálnej ústrední sú v súlade s ponukami konkurencie. Najdôležitejším rozdielom v porovnaní s konkurenciou je, že služby virtuálnej ústredne zahŕňajú bezplatnú tarifu Free Start, ktorá zahŕňa troch predplatiteľov-uviedla spoločnosť vo vyhlásení.

Zdroj: Mínuszos

Odpovede na vaše otázky